2017. április 13., csütörtök

Japonský svetový pohár pokračuje po 21-bodovom víťazstve nad Samou

Pre tých, ktorí si mysleli, Japonsko bolo raz hit zázraky, zamyslite sa znova. Toto víťazstvo, aj keď nie je tak hrdinský, ako vznešené potopenie Springboks, bol veľmi pôsobivý v inom zmysle, pohybujúce kvalifikáciu od Pool B na dosah pre stranu Eddie Jones.

Samoa boli potrhané súperovi, potrestaný toľko chýb, že Craiga Joubert píšťalka zdala výraznejšie ako tie, tie slávnostné vychádzajúce z davu.Ale Japonsko produkovalo leštený displej od začiatku do konca, že nakoniec opustil tichomorských ostrovov zbavený a broken.Samoa v Japonsku: Rugby World Cup 2015 - ako sa to stalo Viac

okraj víťazstva bol 21 bodov, a to by bolo ešte to nebolo pre neskoré pre stávkou od Paul Perez, ktorý zaistené Samoa jedinú skóre. Namiesto toho, to bolo veko Ayumu Goromaru a húževnatosť japonského aktualizáciu softvéru, ktorá panovala, sypané s nádychom hviezdneho prachu z Akihito Yamada ktorý skončil brilantné vyskúšať Úderom pol času.

Samoa 17 chýb - vrátane troch žltých kariet - a nevýrazný výkon dali svoje miesto na Svetovom pohári nad priepasťou.Stephen Betham, ich tréner, to opísal ako "urobiť alebo zomrieť" hre dopredu, ale jeho tím sa nepodarilo doručiť. Pre Japonsko, aj keď ten sen pokračuje a len ľutoval, že nemali získať bonusový bod. Jones povedal: "Myslel som, že naši útočníci boli fantastické. Máme zatvorené Samoa mimo hru, naša Ručička v obrane bola úplne prvotriedne.

"Naša dominancie v tomto [skrumáže] priestoru nastaviť cestu k víťazstvu. Vedeli sme, Samoa bol impulz tím. Byť schopný ovládať set-kus proti tímu ako Samoa vás stavia do pozíci e vyhrať zápas.

"Ešte sme nehrali tak dobre, ako len môžeme, a to je sklamaním vec. Asi sme opustili dva pokusy vonku.Hľadáme hrať svoju najlepšiu hru Svetového pohára proti USA. Keď budeme mať dosť dobrý prejdeme. Ak budeme vyhrať tri zápasy budeme pravdepodobne tím turnaja. "

Samoa sotva čuchať v prvom polroku. Betham boku pripustil deväť sankcie v 40. minúte - sedem v ich vlastnej polovici - a ich nedisciplinovanosť nakoniec stáť je drahý, koncové 20-0 v polčase. Japonsko bolo dôsledne produktívne. Sú neustále zvyšuje tlak, čakal na chyby a produkoval rozprávanie rany u rozhodujúcich okamihov.Goromaru driftoval jeden pokus trest široká, ale okrem toho, že boli bezchybné.

Takmer začalo s try vnútri šesť minút, ale Goromaru snaha v rohu bol vylúčený po prihrávky dopredu z Male Sa'u , Goromaru bola odopretá príležitosť - správne - ale Joubert vzal hru späť do predchádzajúceho ofsajdu poruš enie, čo japonský rekord body-strelec previesť pokutu zo stredovej polohy a dať na jeho stranu vedenia. Dva Samoan je - Faifili Levave a Sakaria Taulafo - boli zaslané sin-bin v rýchlom slede, pre vysoký a neskoré riešiť, resp.Taulafo to bol možno krutý volanie, ale Samoa boli rachotí a robiť zbytočné, nevypočítateľné errors.Japan je Eddie Jones stále žiaril po Južná Afrika Rugby World Cup shock Viac

tlak Japonska povedal v 24. minúte s otvorením pokúsiť zápasu. S numerickou výhodu kvetov pack postupne mierne cestu do opozície vedenia, a ak je Samoan pack rozpadol zo skrumáže, Joubert stratil trpezlivosť, udelenie penalizácie skúsiť Goromaru ľahko previesť na základe príspevkov.

V umierajúcich momentov polovicu, a Samoa na svojich zadku, Japonsko postupne prešiel loptu zľava doprava, ich dopredu robiť pôdu Unibet-Podrobnosti tu pred rozhodujúcim hry.Loptu si našla svoju c estu do Yamada, ktorý išiel na podliatiny riešiť a rozpätie odborne potápať naplno v na rohu.

Bol to podobný príbeh na začiatku druhej polovice, tusi Pisi penalizovaný pre ofsajde a darovanie Japonsku ďalšie tri body.

- Goromaru znovu preložením

Samoa to aspoň ukázať trochu života po tom, čo šiel 23-0 dole, ale keď Paul Perez je úskok a výbuch rýchlosti na ľavej strane bol prestal tesne pred hranicou, nemohli zarábať

Betham povedal :. "prišli sme s veľkými nádejami a bohužiaľ nám naše disciplína stáť. snažil sme sa dostať na prednej nohe po tom. Japonsko hral dobre a vzal svoje šance, sme veľmi sklamaní.Hovorili sme o tomto [disciplíne], keď sme prišli do Anglicka a bohužiaľ to nás nesklame. "Je to škoda, tichomorských ostrovov klesol späť. Necháte svoju ostražitos� � a zaplatiť kúpnu cenu. Japonsko dohnal so zvyškom sveta. Máme stále ešte jednu hru a musíme dokončiť na vysokú, ak to pôjde. "

Late na Japonsko premrhal majetok, keď päť metrov od opozičného vedenia. Pri rýchlom prestávka, ktorá mala Perez na svojom začiatku a na konci viedli k tomu, útočník preberal v kúte pre Samoa prvý skóre zápasu. Pokus o prevod odrazila príspevok. Ale neskoro žltú kartu za Filo Paulo zhrnul veci pre Samoa v deň, ktorý Japonsko aj naďalej získať srdce a body.